"Yunus Emre'nin İzinde" kitabına kampanya düzenlendi

"Yunus Emre'nin İzinde" kitabına kampanya düzenlendi
11 Eylül 2023 - 10:52 - Güncelleme: 11 Eylül 2023 - 11:00
Ihlamur kitap birçok kitabında kampanya düzenliyor.
Yunus Emre Yılında yayınlanan Harvard ve Princeton üniversiteleri tarafından kabul edilen Yazar Naci YENGİN'in "Yunus Emre'nin İzinde" kitabı kampanyada.
...
Türkiye, Azerbaycan, Kafkaslar, Türkistan, Balkanlar ve Suriye coğrafyalarına kadar etkileri görülen Yunus Emre düşüncesinin izini süren Naci YENGİN Yunus Emre'nin yaşadığı dönemde Selçuklu Moğol mücadelesi, Moğolların Anadolu'ya doğru sürdüğü Türk beylik ve boylarının Anadolu'daki durumu, Horasan Erenlerinin Batı Anadolu'daki faaliyetlerinin yanında Tapduk Emre ve Yunus Emre'nin yaşadığı dönem, bölge, mezar, makam ve türbelerinin bulunduğu mekânlar üzerine yoğunlaşıyor.
“XIII ve XIV. Yüzyılda Anadolu
Tapduk Emre ve Yunus Emre İlişkisi
Tapduk Emre'nin Eşiğinde Yatan Yunus Emre
Tapduk Emre ve Yunus Emre Türbesi
Tapduk Emre ve Yunus Emre'nin Mezarı Nerede?
Yunus Emre'nin Kula Emre Köyü'ndeki Mezarı İle İlgili Değerlendirmeler ve Belgeler...”
“Yunus Emre'nin İzinde” kitabı Yunus Emre'nin izini sürmekte ve Tapduk Emre'nin dizinin dibine gömülmeyi vasiyet ettiği türbede sona ermektedir.

"YUNUS EMRE'NİN İZİNDE" kitabını henüz okumayanlar için büyük fırsat. Ihlamur kitabın kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Kitap sipariş linki: 
https://ihlamur.com.tr/urunler/yunus-emrenin-izinde-9786057495365.html?fbclid=IwAR1ThyLJtocz8djvRCF6c4lNAotAeBBRhEQsDFzBuVwuhB244M4pAdN6KNw

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum