Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şubesinde Eski Manisa Konuşuldu

Manisa'nın değerleri ve yapılacak projelerle ilgili "Eski Manisa" temalı toplantı gerçekleştirildi.

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şubesinde Eski Manisa Konuşuldu
05 Aralık 2021 - 11:39
4 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirlen toplantıda Manisa'nın kültürel değerleri, dünü ve bugünüyle Manisa konuları ele alındı.Manisa'da kültüre hizmet eden çevrelerin katılım sağladığı toplantıda öne çıkan Manisa'nın kültürel değerleri olduğu gözlendi.
Konuyla ilgili dernek başkanı Op.Dr. Dr. Muzaffer Yurttaş'ın paylaşımı şöyle:
"Kitap Kahvem’de Çay Simit Sohbet Programında Eski Manisa’ya dair konuştuk. Manisa’nın tarihi değerleri ve eskileri çoktur. Ancak bu değerlere sahip çıkacak yenileri pek yoktur. Şehzadeler şehrinde tarihi yerlere sahip çıkma ve restorasyon konusunda eksileri çoktur”
İl Kültür Müdürümüz Sayın İbrahim Sudak, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Şule Uygur, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Sayın Yüksel Abalı ve Doç Dr Tanju bey, Tarihçi Yazarımız Sayın Naci Yengin, Değerli Büyüğümüz Aktar Sayın Halil Gürçan, Yunusemre Kütüphaneler Müdürümüz sayın Mehmet Ali Sayıgın, MY Kolej Müdürü değerli hocamız Harun Çevik, Değerli Musikişinas program yapımcısı büyüğümüz Sayın Hüseyin Köroğlu, Turizm Otelcilik Müdürümüz Sayın Mehmet Gökçe ve tüm misafirlerimize ve dernek üyelerimize katılımları İçin teşekkür ediyorum."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum